Samenwerking: Ayurveda Company BV


Pure Life werkt samen samen met Ayurveda Company BV omdat zij een aantal Ayurvedische producten van zeer hoge kwaliteit en werkzaamheid leveren. De combinatie tussen kennis (o.a. gediplomeerd arts in de reguliere geneeskunde en aryurvedische geneeskunde), gegarandeerde kwaliteit en werkwijze maakt Ayurveda Company een betrouwbare partner.

Ayurveda Company b.v. is een organisatie waarin kennis van planten en gewassen zich verenigd heeft met kennis van gezondheid. Ayurveda Company b.v. legt zich toe om te allen tijde met de grootste verantwoordelijkheid en zelfbeschouwing te opereren.

Alle preparaten die Ayurveda Company b.v. levert zijn met grote zorg samengesteld uit natuurlijke ingredienten. Alle Ayurvedische kruidenpreparaten zijn uivoerig getest op schadelijke stoffen. Ayurveda Company b.v. garandeert dat het geen enkel product op de markt brengt dat schadelijke concentraties van giftige stoffen bevat. lees verder

Ayurveda, kennis van het leven
Ayurveda bestaat al een aantal duizend jaar en is de oudst bekende gezondheidsleer op aarde. Tegenwoordig wordt ayurveda steeds meer gewaardeerd als gezondheidsleer. De Wereld Gezondheids Organisatie heeft ayurveda als systeem erkend en als een goed alternatief genoemd in economisch minder krachtige landen. Dat kwam door het feit dat het heel goedkoop was door de lage prijs van kruiden. De vraag naar ayurvedische kruiden is sindsdien zo explosief gestegen dat enkele soorten kruiden zelfs op de lijst van beschermde gewassen zijn gekomen.
Het woord ayurveda zal in het begin vreemd klinken en als je het voor het eerst hoort zal je misschien vragen om het nog een keer uit te spreken. Het woord ayurveda komt uit het Sanskriet en is opgebouwd uit twee woorden, ayus en veda. Ayus betekent leven en veda betekent kennis of wetenschap, wat samen ‘kennis van het leven’ maakt.

Het precieze ontstaan van de ayurvedische wetenschap is niet duidelijk. Men vermoedt dat bij het ontstaan van volksconglomeraties ook de behoefte aan een gezondheidsleer ontstond. Kruidenkennis, die van generatie op generatie was doorgegeven, werd geformaliseerd en er ontstond een systeem, wat in latere tijden aan universiteiten werd onderwezen. lees verder
 

Deel deze pagina

  • Deel deze pagina via: